Blog - Cyprus Journey

Kuzey Kıbrıs, Akdeniz'in incisi olarak kabul edilen bu güzel ada ülkesinin gizli hazinesi olarak adlandırılabilir. Bu güzel bölge, tarih, doğal güzellikler ve kültürel zenginliklerle dolu bir cennettir. Kuzey Kıbrıs, yavaşça keşfedilmeyi...

Devamını Oku
Prş, 19 Eki 2023

Kuzey Kıbrıs, Akdeniz'in gizli kalmış incilerinden biridir ve her yıl tatilcilerin rüyalarını süslemektedir. 2023 yazında Kuzey Kıbrıs, güzellikleri ve tarihi zenginlikleri ile unutulmaz bir tatil deneyimi sunmaya hazırlanıyor. Bu...

Devamını Oku
Cum, 7 Tem 2023

KKTC, Türkiye’den pasaportsuz geçişleri kabul eden bir ülkedir. Yani Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne girişlerde nüfus cüzdanı ya da dilerseniz de pasaportla geçiş yapabilirsiniz.

Devamını Oku
Pzt, 5 Haz 2023

Kıbrıs’ın devlet havalimanı olan Ercan Havalimanı adını Barış Harekâtı’nın birinci günü şehit olan Hava Pilot Kıdemli Binbaşı Fehmi Ercan’dan alır.

Devamını Oku
Pzt, 29 May 2023

Türkiye’den Kıbrıs’a hızlı ve kolay seyahat etmek için İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Hatay ve Gaziantep illerinden doğrudan uçuşlar tercih edilebilir.

Devamını Oku
Cum, 26 May 2023

Akdeniz ve Kuzey Kıbrıs manzarasını tepeden seyretmek isteyen kişiler özellikle St. Hilarion Kalesini ziyaret etmektedirler.

Devamını Oku
Cum, 12 May 2023
Tickle 1 Tickle 2 Tickle 3

MÜŞTERİ YORUMLARI