Cyprus Journey Hakkımızda - Cyprus Journey

Courtyard Long Beach Holiday Resort Hotel

Courtyard Long Beach, adanın en gözde bölgelerinden olan İskele’de, efsaneleşmiş Kıbrıs kumsallarının en güzeline yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Deniz kenarı yaşamını kendi bünyesindeki imkanlarla birleştiren Courtyard, ev sahiplerine ve tatilcilere beş yıldızlı bir yaşam sunuyor.

Courtyard, Kuzey Kıbrıs’ın önde gelen inşaat şirketlerinden biri olan Döveç Construction tarafından, adanın yeni tatil başkenti olacağı vizyonuyla, İskele'nin Long Beach bölgesinde inşa edilmiştir. İskele Belediyesi'nin sahile yaptığı yatırımlar, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, bisiklet parkurları ve 2 km'lik kumsaldaki tüm plaj tesisleri bölgeyi cazibe merkezi haline getirmiştir.

Kıbrıs Tatil

Denize Yürüme Mesafesinde

Denize 600 metrelik yürüme mesafesindeki Courtyard Long Beach’te, peyzaj, havuz, restoran, oyun alanları ve diğer açık hava etkinliklerinin yer aldığı avlu, projenin teması olarak öne çıkıyor. Blokların arkasındaki 500 metrelik çevrede, elektrikli araç şarj istasyonu ve otopark kullanımının yanında bisikletler ve yürüyüş yolları için de alan yaratılmıştır.

Courtyard Long Beach’in mimari tasarımı, deniz yönünden gelen serin yaz rüzgarlarını avluya ulaştırmak ve mikro iklim koşullarını sağlamak için binaların altında geçit olarak tasarlanmış kasıtlı açıklıklara sahiptir. Stüdyodan üç yatak odalıya kadar çeşitlenen tüm dairelerde, avluya bakan 8-20 m2 arasında değişen geniş balkonlar bulunmaktadır. Zemin kattaki dairelere ait bahçeleri özelleştirmek ve ayrılık hissi vermek için üç basamak yükseltilmiş özel bir alan sağlanmıştır.

Bir Çok Sosyal Aktivite Alanı

Courtyard Long Beach Holiday Resort resepsiyonunun yer aldığı Kuzey Bloğunun zemin katında spor salonu, kapalı ısıtmalı havuz, oyun odası, spa, buhar odası, sauna, hamam, masaj odaları, güzellik merkezi ve diğer tesisler bulunmaktadır. Otel odalarının yanı sıra proje dahilinde kiralama için ayrılmış çeşitli daire tiplerinden de seçenekler sunularak, ailece yapılacak keyifli tatillere Courtyard imzası atılıyor.

Avlunun Kuzeybatı köşesinde faaliyet gösteren Courtyard Delicious Restorant ise hem havuz kenarındaki şezlonglara hem de genişbir alana yayılan açık ve kapalı yemek masalarına servis vermektedir. Dünya mutfağından özel seçkilerle hazırlanan yemek menüsü ve Kıbrıs sıcağında içinizi ferahlatacak kokteyl tarifleri sunulmaktadır. Courtyard Delicious tesis içerisindeki tüm dairelere oda servisi de sağlamaktadır.

Kalitesi Tescilli

Döveç Construction, uluslararası bilinirliği ve yetkin jüri heyetiyle Kuzey Kıbrıs’ın en iyilerini ödüllendiren Propertync Awards tarafından 2019’da En İyi İnşaat Şirketi seçilmiş, aynı törende Courtyard Long Beach de En İyi Yeni Proje Ödülü’ne layık görülmüştür.