Kuzey Kıbrıs'ın İklimi ve Havası Nasıl - Cyprus Journey

Kuzey Kıbrıs'ın İklimi ve Havası Nasıl ?

Harika bir Akdeniz ikliminin hakim olduğu Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde tüm yıl ılıman geçer. Yaz aylarının kavuran sıcakları kış aylarında yerini ılık ve sakin bir mevsime bırakır.

Pr, 10 Eyl 2020

Her Mevsim Bir Başka Güzel

Ülkede her mevsim bir başka güzeldir, her dönemin kendine göre yaşam koşullarını görürsünüz. Yaz aylarında daha çok su sporları ve deniz aktivitelerinin olduğu Kıbrıs’ta kış aylarında da doğa yürüyüşleri, bisiklet, golf ve tenis gibi sporlar ideal seçimlerdir.

Kuzey Kıbrıs'ın İklimi ve Havası Nasıl

Bir Rüya Ülkesi

Yerli halkın sıklıkla Haziran ve Eylül aylarında çıkardığı denizin tadını gelen turistler Nisan ile Kasım arasında yaşarlar. Yaz aylarında 40 dereceleri gören sıcaklıklar kış aylarında 10 derecenin altına inmez. Her mevsimi ayrı bir cennet olan Kuzey Kıbrıs istediğiniz her an gidebileceğiniz ender bir ülke, bir rüya ülkesi. Yazın sıcaktan kavrulan altın sarısı kumlardan kendinizi Akdeniz’in serin sularına bıraktığınız o anı hayal edin.

Hayal Etmek Bile Dinlenmenize Yetiyor Değil Mi?

Ya da en soğuk ay olan Ocak ayında ince bir mont üzerinizde doğanın her tonunun hâkimiyetindeki adada doğa ile baş başasınız. Hayal etmek bile dinlenmenize yetiyor değil mi? Büyüleyen manzara eşliğinde enfes Kıbrıs lezzetlerini tadarken koca bir yılı ardınızda bırakmanın zevkini anlatmak için kelime bulmak güç. Yeni bir yıl için enerji toplamaya ihtiyacınız varsa Kuzey Kıbrıs’a gitmek için zamanı sınırlamayın. Her mevsimin ayrı bir güzellikle bahşedildiği ülkede doğa tüm cazibesi ile sizi misafir etmeye hazır.

Tickle 1 Tickle 2 Tickle 3

MÜŞTERİ YORUMLARI