Girne Tatilinizde Gece Hayatı - Cyprus Journey

Girne Tatilinizde Gece Hayatı

Dünyanın neresinde olursanız olun eğlence deyince aklan ilk gelen ülkelerin başında Kıbrıs gelir. Büyüleyici liman kenti Girne, meşhur Kıbrıs gece hayatını keşfedebileceğiniz maceralar sunar.

Cum, 20 May 2022

Dünyanın neresinde olursanız olun eğlence deyince aklan ilk gelen ülkelerin başında Kıbrıs gelir. Büyüleyici liman kenti Girne, meşhur Kıbrıs gece hayatını keşfedebileceğiniz maceralar sunar.

Limanın kaleye bakan romantik atmosferinde ve yola dökülen masalarda kadehlerin şıngırdadığını duyabilirsiniz. Gecenin derinliklerinde ise dünyanın en ünlü dans şovlarının yapıldığı gece kulüplerini keşfedebilirsiniz. Harika bir parti deneyimi için plajda düzenlenen etkinliklere katılabilirsiniz.

Girne Tatilinizde Gece Hayatı

Sürprizlerle Dolu Eğlence Keşifleri

Girne tatilinizde gece hayatı sizi çok şaşırtacak sürprizlerle dolu olacaktır. Her zevke hitap eden barlar, kulüpler ve farklı eğlence mekânları Girne’nin dört bir yanına dağılmıştır. Sabaha kadar hatta gündüz de devam eden gece kulübü etkinleri vardır. Eğlencenin kalbi olan Girne’de maceradan maceraya atılabilirsiniz. Üstelik Kıbrıs’ta dünyanın dört bir yanından gelen turistlerle birlikte çok daha kaliteli eğlenebilirsiniz. Girne otel barları, inanılmaz gece kulüpleri ve kumarhaneleri için tam anlamıyla özgürlüğün şehridir. Girne tatilinizde istediğiniz tarzda gece eğlencesini rahat şekilde yaşayabilirsiniz.

Girne’nin İnanılmaz Gece Hayatının Keyfini Çıkarın

Liman boyunca açık hava barlarında her zaman eğlenceli ortamlar olur. Plajlarda düzenlenen özel partiler de çok farklı ve unutulmaz deneyimler sunar. Gece kulüplerinin dekorasyonu, düzenlemeleri, ışık ve müzikleri yüksek kalite eğlence garantisi verir. Gece kulüplerinde özel şovlar düzenlenir. Barlarda, kulüplerde sosyalleşmek de oldukça kolaydır. Çünkü herkes eğlenmek ve tatilin tadını çıkarmak doyasıya çıkaracak şekilde eğlenir. Girne’deki eğlence şovları tüm dünyada adından söz ettiren şovlardır. Gerçekten eğlenmek istiyorsanız mutlaka bu gece kulüplerine göz atmalısınız. Kumarhaneler de sadece görünümleri ile bile sizi etkileyecektir. Girne gece hayatında başka bir dünyadaymış gibi hissedebilirsiniz.

Girne gece hayatı hakkında bilmeniz gerekenler nelerdir?

Girne Gece Hayatı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kıbrıs gece hayatına atılmadan önce bazı şeyleri bilmekte fayda vardır. Kurallar öyle fazla ya da kısıtlayıcı değildir. Genel olarak uygulanan kurallar söz konusudur. Ama dünyanın diğer yerlerine göre çok daha rahat eğlence olanakları vardır. Girne gece hayatına dalmadan önce şunları bilseniz iyi olur;

  • Kulüpler 18 yaşından küçükleri kabul etmez.
  • Gece kulüplerinde bulunduğunuz süre içinde pasaport ve kimliğinizin üzerinizde olması gerekir.
  • Gece kulüplerinde çok düşük de olsa mutlaka bir giriş ücreti talep edilir.
  • Kulüplerde her türlü içecek bulunur ve içecek ücretleri içki alınırken ödenir.
  • Herhangi bir kulüpte sorun yaratan kişiler hiçbir kulübe alınmaz
  • Bazı kulüpleri için rezervasyon yaptırmak gerekir
  • Kulüpler havaalanı transferi gibi özel hizmetler de sunar

Girne’de Gece Eğlenirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kuzey Kıbrıs dünyanın en güvenilir tatil bölgelerinden biridir. Suç oranı oldukça düşüktür. Buraya gelen kitlenin kalitesi yüksektir. Ancak eğlenirken kendinizi fazla kaptırmamaya dikkat edebilirsiniz. Özellikle kumarhaneler sizi cezp edebilir. Kendinize bir limit koyarak bu konuyu halledebilirsiniz. Çeşitli ve yeni içkiler deneyebilirsiniz.

Kulüplerde, barlarda çok iyi kokteyller yapılır. Her şeyi çok karıştırmazsanız keyifli hareket edebilirsiniz. Girne kulüplerinde eğlence hiç bitmez. Hep devam eder. Yani gece - gündüz-gece şeklinde eğlenceye devam edebilirsiniz. Kendinizi buna göre ayarlarsanız daha rahat edersiniz. Kimlik ve pasaportunuzun her zaman cebinizde olduğundan da emin olmalısınız. Size uygun mekânı bulmak için kulüpler arasında gezerek en sevdiğiniz yerleri keşfedebilirsiniz.

Tickle 1 Tickle 2 Tickle 3

MÜŞTERİ YORUMLARI