Gazimağusa Tatilinde Gece Hayatı - Cyprus Journey

Gazimağusa Tatilinde Gece Hayatı

Doğa güzellikleri, tarihi, birbirinden eşsiz ve benzersiz plajları ile insanı adeta büyüleyen ve kendine hayran bırakan güzelliği sahip Gazimağusa gece hayatı ile de kendine hayran bırakmaktadır.

Pzt, 3 Eki 2022

Doğa güzellikleri, tarihi, birbirinden eşsiz ve benzersiz plajları ile insanı adeta büyüleyen ve kendine hayran bırakan güzelliği sahip Gazimağusa gece hayatı ile de kendine hayran bırakmaktadır. Gazimağusa Kuzey Kıbrıs da bulunan tarih ve turizm açısından oldukça gelişmiş ve yenilenmeye devam eden bir ilçedir. Özellikle yaz aylarında çok fazla yerli ve yabancı turist ağırlayan bu ilçede çok fazla aktivite bulunmaktadır.

Kuzey Kıbrıs'ın diğer ilçelerinde olduğu gibi bu ilçe de de tatillerinizde veya günübirlik gezilerinizde sizlerin yorgunluğunu unutturacak ve eğlenceli bir tatil imkanı sunacak pek çok işletme sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.
Genel olarak sahil kesinlerinde çok fazla ve çok çeşitli olarak bulunan eğlence mekanları, aynı zamanda birbirinden farklı olan tarzları ile her zevke, her kesime uygun alternatifler sunmaktadır. Gazimağusa da aileniz ile keyifli vakitler geçirebileceğiniz işletmeler mevcutken, daha genç ve daha enerjik kesime hitap eden gece kulüpleri, barlar, kafeler de bu bölgede çok yaygın bir şekilde hizmet vermektedir.

Gazimağusa'da gece kulüpleri nerede?

Gazimağusa ilçesi geçmişten günümüze kadar çok fazla medeniyete ev sahipliği yapmış bir ilçedir ve tarihi çok uzun yıllara kadar uzanan bir geçmişe sahiptir. Bu bağlamda ise sizlere gerek kültürel, gerek tarihi, gerek gece hayatı konusunda çok çeşitli olan bir birikime sahiptir. Gazimağusa da bulunan gece kulüpleri ise şehir merkezine oldukça yakın sayılabilecek bir şekilde konumlanmıştır. Öyle ki bu doğrultuda ise uzun kumsalları, partileri, otelleri ile Kıbrıs'ın en çok turist çeken ve en çok turist ağırlayan ilçelerinden biridir. Bu bölgede tatil yapan kişiler gece hayatına doyacaktır ve inanılmaz keyifli vakit geçirme imkanına sahip olacaktır.

Gazimağusada Bulunan Eğlence Dolu Mekanlar

Gazimağusa'nın en ünlü barları ve gece kulüpleri hangileridir?

  • De Molay Bar: Nostaljik bir görünüm ve farklı atmosferi ile konuklarını harika bir şekilde ağırlayan mekan, bu konuda oldukça samimi ve sade bir dizayna sahip olan mekandır. Aileniz ile de tercih edebileceğiniz bu mekanda alkol servisi de yapılmaktadır. Aynı zamanda  sizlere çok fazla alternatif seçenekler sunmaktadır.
  • Monks Inn: En popüler gece mekanlarından biri olan Monks Inn, sahile de oldukça yakın konumu ile sizlere eğlenceli ve keyifli vakit geçirme imkanı sunmaktadır. Haftanın her günü hizmet veren bu işletme oldukça zengin bir menüye ve çeşitli alkol seçenekleri ile keyifli vakit geçirmenize olanak sağlamaktadır.
  • Es Cafe-Bar: Limana oldukça yakın bir konumda bulunan Es Cafe-Bar harika sahil yürüyüşleri ardından tercih edebileceğiniz popüler ve kaliteli mekanlardan birisidir.
  • Club Basement Bar: Arkadaş gruplarının en çok tercih ettiği mekanları arasında bulunan bu işletme çok fazla alkol çeşidi ile sizlerin doyasıya eğlenebileceği bir işletmedir. Uygun fiyatları ve çok çeşitli oluşu ile özellikle öğrencilerin gözde mekanları arasında yer almaktadır.
  • Roots Bar: Şehir merkezinden uzak bir konumda bulunan bu bar kendine has tarzı ve farklı atmosferi ile hizmet vermektedir.
  • Hidden Wall Meyhane: Tatiliniz sırasında gece hayatınızı meyhaneden yana kullanmak isteyenlerin en çok tercih ettiği mekanlardan birisi olarak sizlere hizmet vermektedir. İşletmede çok fazla meze alternatifi bulunmaktadır.

Gazimağusa tatilinde bunlara alternatif olarak çok fazla gece eğlence mekanı bulmak ve gece hayatına doymak mümkündür. Özelliklere yaz aylarında çok canlı bir gece hayatı söz konusudur. Salamis caddesinde ve Namık Kemal meydanında çok fazla gece kulüpleri, cafeler ve barlar hizmet vermektedir. Bunlara ek olarak ise Hamam Inn şehrin en popüler mekanları arasında yer almaktadır.

Tickle 1 Tickle 2 Tickle 3

MÜŞTERİ YORUMLARI