Mağusa'da Spa Bulunan Oteller - Cyprus Journey

Mağusa'da Spa Bulunan Oteller

Günümüzde sıkça duyduğumuz Spa&Beauty artık lüks bir hizmetten ziyade bir ihtiyaç haline gelmiştir. İnsanların yoğun saatler boyunca çalışması, hizmet sektörünün yaygınlaşması, beyaz yakalı meslekler sebebi ile masa başı işlerin fazlalığı; insanlara sağlıkları için rahatlamanın ne kadar önemli olduğunu hatırlatıyor.

Pzt, 14 Mar 2022

Mağusa Spa & Güzellik Merkezi

Günümüzde sıkça duyduğumuz Spa&Beauty artık lüks bir hizmetten ziyade bir ihtiyaç haline gelmiştir. İnsanların yoğun saatler boyunca çalışması, hizmet sektörünün yaygınlaşması, beyaz yakalı meslekler sebebi ile masa başı işlerin fazlalığı; insanlara sağlıkları için rahatlamanın ne kadar önemli olduğunu hatırlatıyor.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde sahile 600 metre yakınlığında ve tesis içi ve dışındaki geniş ağaç varlığı oranı ile Courtyard Long Beach Holiday Resort Hotel sizlere rahatlamak ve eğlenmek için birçok hizmet sunuyor. Sunduğu bu hizmetler arasında Spa&Beauty ünitesi de mevcuttur. Spa&Beauty ile ziyaretçiler yorgunluklarında arınıp canlandığı gibi bu hizmete Mükemmel coğrafi konumu, eşsiz mimarisi, lüks ve konforun bir araya geldiği Courtyard Long Beach Holiday Resort Hotel ile ulaşıyor.

Courtyard Long Beach Holiday Resort Hotel'in sunduğu Spa&Beauty hizmeti hakkında daha derinlemesine inceleme yapmak adına yazının devamında bu ünitelerin içeriğine ulaşabilirsiniz.

Mağusada Spa Bulunan Oteller

Courtyard Long Beach Spa

Spa bakımları için temelde su yer alsa da su ile birlikte; doğal ve şifalı taşlar, aromatik yağlar ve profesyonel masaj teknikleri de uygulanmaktadır. Courtyard Long Beach Holiday Resort Hotel’in sunduğu Spa&Beauty hizmeti ile siz de otelin bünyesindeki tesislerde istediğiniz Spa hizmetine profesyonel bir ekip sayesinde ulaşabilirsiniz.

Spa ünitesinde sunulan hizmetler arasında;

  • Spa masajları
  • Spa bakımları
  • Anti selülit tedavisi
  • Yüz ve cilt bakımı
  • Temizlenmek
  • Ve her türlü terapi

Spa türleri arasından en çok tercih edilen Otel SPA ve Ziyaret – Tatil Destinasyon SPA hizmeti veren Courtyard Long Beach Holiday Resort Hotel ziyaretçilerine stresten ve kaygıdan arınmayı, canlanmayı, rahatlamayı ve daha sağlıklı bir tatil deneyimlemeyi vaat ediyor.

Spa’ya gelen ziyaretçilerden hiçbir ek malzeme ve gereç tahsis edilmemektedir. Gerekli olan havlu, kimono, peştamal, terlik, şampuan, saç kremi, duş jeli, duş sonrası kullanmak için nemlendirici vücut losyonu Courtyard Long Beach Holiday Resort Hotel olarak Spa ünitemizde mevcuttur.

Long Beach Güzellik Merkezi & Kuaför

Long Beach Güzellik Merkezi

Oteller ve tatil köyleri, ortaya çıkışı yıllar öncesine dayanan Beauty yani Güzellik hizmetleri ile ziyaretçilerini ağırlıyor. Beauty hizmeti kapsamında kuaför, manikür, pedikür veya yüz bakımı gibi bazı güzellik ya da salon hizmetleri sunulmaya başlandı. Bu hizmetler ilk bakışta yalnızca kadın müşterileri hedefliyor gibi görünse de değişen dünyamız ve insanların talepleri karşısında erkek müşterilere de hitap eder hale gelmiştir. Bu sayede saç ve cilt bakımı, manikür, pedikür ve diğer hizmetler hem erkeklere hem kadınlara hitap ederek unisex hizmetler sınıfına dahil olmuştur. Beauty ünitesi aynı zamanda yerel halkın da talebini karşıladığı için yerli ziyaretçiler tarafından da tercih edilir.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin İskele Long Beach mevkiinde yer alan Courtyard Long Beach Holiday Resort Hotel, Beauty hizmetlerinde çığır açan bir teknoloji ve profesyonel hizmet anlayışı ile müşterilerinden tam not almayı başarmıştır. Yabancı turistlerin yanı sıra yerli halk tarafından da çokça tercih edilen Courtyard Long Beach Holiday Resort Hotel, bu başarısını elde etme yolunda yüzde yüz müşteri memnuniyetine ulaşmayı hedeflemiştir.

Saat 08.00-20.00 aralığında hizmet veren Courtyard Long Beach Holiday Resort Hotel Spa&Beauty ile siz de biriken tüm yorgunluğunuzu atabilir aynı zamanda bakım hizmetleri ile kendinizi özel hissedebilirsiniz. Kıbrıs hakkında diğer makalelerimizi blog bölümünden görüntüleyebilirsiniz.

Tickle 1 Tickle 2 Tickle 3

MÜŞTERİ YORUMLARI