Lefkoşa Tatilinde Gece Hayatı - Cyprus Journey

Lefkoşa Tatilinde Gece Hayatı

Lefkoşa, yerli ve yabancı turist tarafından yoğun olarak ilgi gören Kıbrıs’ın nadide şehirlerinden birisidir. Lefkoşa Tatilinde Gece Hayatı

Pzt, 17 Nis 2023

Lefkoşa Tatilinde Gece Hayatı

Lefkoşa, yerli ve yabancı turist tarafından yoğun olarak ilgi gören Kıbrıs’ın nadide şehirlerinden birisidir. Gündüzü ayrı, gecesi ayrı güzel olan Lefkoşa’da yapılabilecek pek çok aktivite bulunur. Bunlardan bir tanesi de hareketli gece hayatına katılmaktır. Lefkoşa tatilini doya doya geçirmek isteyen kişiler için geceleri gidilebilecek mekânlardan bazılarını derledik.

  • Hangover Bar

Lefkoşa ilçe merkezinde yer alan bu bara, özel aracınızla ya da minibüs ve taksileri kullanarak gidebilirsiniz. İşletmenin kendine özel park alanı da mevcut. Bu sayede güvenli park yeri aramakla vakit kaybetmeniz de gerekmez. Hangover Bar, Lefkoşa’da en çok tercih edilen mekân. Burada alkol ve yemek çeşitliliğinin oldukça fazla olduğunu söyleyelim. Şehir merkezine ve önemli noktalara da yakın olan bar, 05.00’e kadar hizmet verir.

  • Hanedan Night Club

Hanedan Night Club

Mekân, Lefkoşa’daki konseptiyle ilgi çeken yerlerden bir tanesidir. Oldukça şık bir dekorasyona sahip olan kulüp, kokteylleriyle de adından söz ettirir. Hanedan Night Club’ın dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi de gösterileridir. Victoria Secret meleklerini andıran kızlar, mekânın konseptini yansıtır. Güzelyurt konumundaki mekân 11.00 - 01.00 saatleri arasında hizmet verir.

  • İmparator Night Club

Geceyi şık bir mekânda geçirmek ve kendinizi özel hissetmek istiyorsanız İmparator Night Club tam da size göredir. Şehrin en köklü eğlence mekânı olan İmparator’da ortam sık sık değişir. Her defasında müzikten konsepte kadar farklı detaylar göze çarpar. Bu nedenle birkaç defa gitseniz bile hiç sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz. Ancak mekâna girişte kıyafetlerin önemli olduğunu belirtelim. Alayköy, Güzelyurt konumunda yer alan gece kulübü 11.00’de açılır.

  • Barrica

Selimiye sokakta yer alan Baricca, itinayla düşünülen bir tasarıma sahip. Dekorasyonda tüm detaylara önem veren mekân, yiyecekleriyle de beğeni kazanır. Baricca’da birbirinden güzel yemekler yiyebilir, meze ve tatlılarla kendinizi şımartabilirsiniz. Mekânda alkollü ve alkolsüz pek çok içecek mevcut. Konumun merkezi olması ulaşım konusunda kolaylık sağlar. Haftanın her günü 09.00’da açılan Baricca, 05.00’e kadar hizmet verir.

  • Borsa

Lefkoşa ilçe merkezinde yer alan Borsa, ilginç bir tarza ve eğlenceli atmosfere sahip. Tatili renkli hâle getiren mekâna girişler ücretsiz olarak gerçekleşir. Farklı ulaşım yöntemleri bulunan mekânın kendine has otopark alanı bulunur. Mekânda televizyonlar mevcut. Bu sayede ürünlerin fiyatlarını takip ederek, indirim yakalayabilirsiniz. Yine barda birçok alkollü ve alkolsüz içecek de yer alıyor. Borsa’ya giriş yapabilmek için rezervasyon yaptırmak gerekir.

  • Hoi Pollo

Hoi Pollo

Lefkoşa Büyük Han’ın arkasında yer alan Hoi Pollo, dekorasyonu ve mezeleriyle ön planda bulunur. Misafirlerini en iyi şekilde ağırlamayı hedef edinen mekânda, çeşitli konser ve etkinlikler düzenlenir. Burada DJ performanslarını dinleyebilir, doyasıya dans ederek eğlenebilirsiniz. Buranın daha çok salaş ve rahat bir mekân olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle arkadaşlarıyla kafa dağıtmak isteyen kişiler için uygun.

Tickle 1 Tickle 2 Tickle 3

MÜŞTERİ YORUMLARI