Kıbrıs'ta Hangi Otellerde Mini Club Var ? - Cyprus Journey

Kıbrıs'ta Hangi Otellerde Mini Club Var ?

Çocukları ile tatil yapmaya gelen ebeveynler zaman zaman çocuklarından ayrı olarak kendilerine özel vakit ayırmak isteyebilirler. Bunun için her ne kadar güvenli bir tesis içerisinde tatil yapılsa dahi çocukları tek başına bırakma konusunda yalnızca güvenlik, ebeveynleri tatmin etmeyebilir.

Pzt, 7 Mar 2022

Çocukları ile tatil yapmaya gelen ebeveynler zaman zaman çocuklarından ayrı olarak kendilerine özel vakit ayırmak isteyebilirler. Bunun için her ne kadar güvenli bir tesis içerisinde tatil yapılsa dahi çocukları tek başına bırakma konusunda yalnızca güvenlik, ebeveynleri tatmin etmeyebilir.

Mini Club sayesinde ebeveynler kendilerine ait zaman yaratmanın yanı sıra çocuklarının kaliteli vakit geçirmesini de sağlamış olur. Geniş aktivite yelpazesine sahip Courtyard Long Beach Holiday Resort Hotel, çocukları eğlendirmenin yanı sıra çocukların paylaşım duygusunu, sosyalleşmesini, fiziksel gelişimini ve daha birçok alanı hakkında destekleyici hizmet verir.

Kıbrıs'ta Hangi Otellerde Mini Club Var

Kıbrıs'ta Hangi Otellerde Mini Club Var ?

8000 m2 kadar geniş bir alana kurulmuş olan Courtyard Long Beach Holiday Resort Hotel 2021 yılında ziyaretçilerini ağırlamaya başlamıştır. Ziyaretçi kabulüne başlamadan önce tesis içerisinde misafirlerin hemen hemen tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek amaçlanmıştır. Bu doğrultuda minik misafirleri için birçok ünite tasarlanmıştır. Bunlar: çocuk kulübü (Mini Club), çocuk park, çocuk havuzu, bebek bakımı ve daha nicesi…

Mini Club hizmetinden ayrı olarak bahar ve yaz aylarında sunulan ve ailelere kolaylık sağlamak amacıyla saat 08:00- 12:00 ve 14:00 – 17:00 saatleri arasında çocuk bakım hizmeti bulunmaktadır. Mini Club için otel ücretinden ayrı olarak bir ücret talep edilmemektedir. Bu konudaki ayrıntılı bilgiyi Courtyard Long Beach Holiday Resort Hotel’in web sitesini ziyaret ederek ya da telefon numarasını arayarak ulaşabilirsiniz.,

Mini Club’ta Hangi Hizmetler Sunulur?

Kıbrıs, Magosa bölgesinde bulunan Courtyard Long Beach Holiday Resort 2021 yılında inşa edilmiştir. 8000 m2 alana kurulmuş olan Courtyard Long Beach Holiday Resort Hotel bünyesinde barındırdığı Mini Club ile minik ziyaretçilerini de mutlu etmektedir.

Çocuklar için ücretsiz olarak Çocuk Kulübü (Mini Club), Çocuk Park, Çocuk Havuzu; ücretli olarak da Bebek Bakımı hizmeti sunulmaktadır.

Kıbrıs Courtyard Resort Hotel Mini Club

Courtyard Long Beach Holiday Resort Hotel’in Mini Club bölümü, 3-10 yaş arası tüm çocukların eğlenceli vakit geçirmeleri amacı ile tasarlanmıştır. Ayrıca Mini Club bölümünde minik misafirlerimizin tatil boyunca diğer çocuklar ile arkadaşlıklar kurabilmeleri ve bu sayede sosyalleşmeleri, empati kurabilmeleri, oyunlar oynayabilmeleri ve eğlenirken öğrenebilmeleri için çeşitli aktiviteler gerçekleştirilmektedir.

  • Aqua Park
  • Çeşitli spor aktivitileri
  • Farklı üniteler
  • El sanatları
  • Farklı temalı partiler
  • Mini Disko
  • Oyunlar

Çocukların gelişim özelliklere uygun olarak tasarlanıp üretilen sandalye, masa, parke zemin, kitap, defter, kalem ve oyuncaklar sayesinde minik ziyaretçilerin günü gayet keyifli ve güvenli bir şekilde geçmektedir. Uzman personel kadrosu ile hizmet vermeyi ilke edinen Courtyard Long Beach Holiday Resort Hotel alanında gayet yetkin bir ekip ile çalışmaktadır. Pedagojik formasyon ilkelerine bağlı olarak çocukların gelişimi her zaman ön planda tutulmaktadır.

İlgi çekici, eğlenceli ve bir o kadar da eğitici aktiviteler ile çocukların kaba motor ve ince motor kasları gelişmektedir. Bu doğrultuda en büyük yardımcı materyaller oyuncaklar, boyama kitapları ve el işleridir. Aynı zamanda bedensel aktivite ile gelişen kaba motor, çocukların fiziksel sağlığına da katkıda bulunmaktadır. Mini Club sayesinde çocuklar spor, boyama, el işi gibi faaliyetlerde bulunur.

Kıbrıs Courtyard Resort Hotel Mini Club

Sizler de hem Kıbrıs’ın eşsiz maviliğine komşu olan, en az onun kadar güzel Courtyard Long Beach Holiday Resort Hotel’de tatil yapmak hem de çocuğunuzun kaliteli vakit geçirmesini istiyorsanız rakipsiz uygunlukta olan fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Courtyard Long Beach Holiday Resort Hotel Mini Club ile size tam güven, çocuğunuza ise unutamayacağı bir gün geçirmeyi vaat ediyor.

Mini Club etkinlik takvimi ve üniteleri hakkında detaylı bilgi için lütfen Courtyard Long Beach Holiday Resort Hotel ile iletişime geçiniz.

Tickle 1 Tickle 2 Tickle 3

MÜŞTERİ YORUMLARI