En Yeni Kıbrıs Otelleri - Cyprus Journey

En Yeni Kıbrıs Otelleri

Kıbrıs denizinin berraklığı, sahillerinin güzelliği ve kendisine has doğal koyları ile deniz tatili yapmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Pr, 23 Eyl 2021

En Yeni Kıbrıs Otelleri

Kıbrıs, harika bir tatil denildiği zaman akla gelen ülkeler arasında bulunur. Denizinin berraklığı, sahillerinin güzelliği ve kendisine has doğal koyları ile birlikte deniz tatili yapmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Kıbrıs’ta harika bir tatil yapmak isteyen kişiler için tercih edecekleri Kıbrıs otelleri de büyük bir önem taşır. Çünkü konaklayacağınız yerde rahat edebilmek ve hizmetlerin size uygun olması önemlidir.

En Yeni Kıbrıs Otelleri Hangileridir?

Kıbrıs, her geçen gün daha fazla gelişmeye ve konaklama seçenekleri bakımından zenginleşmeye devam etmektedir. En yeni Kıbrıs otelleri gelecek misafirlerinin beklentilerine özel çözümler sunmaktadır. Konaklama ve pansiyon seçenekleri ile birlikte farklı bütçelere uygun olan en yeni Kıbrıs otelleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. İstediğiniz şekilde bir tatil geçirmeniz açısından konaklayacağınız yer önemlidir.

En yeni kıbrıs otelleri hangileridir ?

En yeni Kıbrıs otelleri arasında bir inceleme yapabilir ve size sunulmakta olan tüm olanakları gözden geçirebilirsiniz. Kıbrıs, tatil için çok fazla tercih edilen bir ülke olduğu için en yeni Kıbrıs otelleri sürekli olarak güncellenmektedir. Hayalini kurduğunuz tatili yapmak istediğinizde, konaklama seçeneklerini de önemsersiniz. Konumu, ulaşım kolaylığı, yeme içme seçenekleri ve havuz gibi sizlere sunulan ekstra tüm detayları inceleyebilirsiniz. Kalacağınız odanın tarzı ve dekoru da büyük önem taşıyan seçeneklerin başında gelmektedir.

En Yeni Kıbrıs Otelleri İle Keyifli Bir Tatil Yaşayın

En yeni Kıbrıs otelleri arasında bir seçim yapacağınız zaman öncelikle gitmek istediğiniz belde hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Adanın Kuzey kısmı birçok turistin tatil için tercih ettiği yerleri bulundurmaktadır. Hem gezme olanakları, hem restoran seçenekleri hem de en yeni Kıbrıs otelleri ile birlikte her sezon ilgi çekici olan cazibe merkezi haline gelmiştir. En yeni Kıbrıs otelleri arasında Courtyard Long Beach en çok tercih edilen seçeneklerden bir tanesidir. Konumu, lüks odaları ve sunduğu olanaklar ile birlikte bir tatilden beklentilerinizi karşılamaktadır. İskele, Kuzey Kıbrıs’ın en çok ziyaretçi alan efsane plajlarına ev sahipliği yapmaktadır. Courtyard Long Beach konumu itibari ile plajlara yürüme mesafesindedir. Long beach en yeni Kıbrıs otelleri arasında bulunmakla birlikte etrafında çok fazla otel olmadığı için dinlenmek açısından da tercih edilen otellerden bir tanesidir. Havuzu da bulunan Courtyard Long Beach Resort’ta, denizde yüzmek istemediğiniz zamanlarda vakit geçirebilirsiniz. Harika restoranı ile birlikte damak zevkinize en uygun olan yiyecek ve içecek seçeneklerini bulabilirsiniz.

Courtyard Long Beach Resort Otel

Sosyal olanakları ve sunduğu birçok hizmetin yanında en yeni Kıbrıs otelleri arasından uygun fiyat seçenekleri ile kalabileceğiniz bir oteldir. Hem sevgililerin, hem balayı çiftlerinin hem de çocuklu çiftlerin rahat bir şekilde konaklayabileceği oteller arasında yer almaktadır. Çeşitli aktivitelere olanak sağlayan çocukların vakit geçirebileceği alanları ile birlikte çocukların daha keyifli bir tatil geçirmesini sağlamaktadır.

Courtyard Long Beach Resort Otel

Gazimağusa’ya 15 km uzaklıkta olduğu için gezip görebileceğiniz çok fazla yere yakındır. Akşamları yürüyüş yapmak istediğinizde, yürüyüş yolunu tercih edebilirsiniz. Yalnızca yaz sezonunda değil, kış sezonunda konaklayabileceğiniz otelde kış sezonlarında kapalı havuz hizmet vermeye devam etmektedir. Keyifli bir tatil yaşamak ve konforlu bir yerde konaklamak için tercih edebilirsiniz.

Otel çalışanlarının ilgisi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma şekilleri ile birlikte keyifli bir tatil geçirmeniz mümkün olacaktır. Yalnızca euro değil dolar, sterlin ve Türk Lirası ile de ödeme yapabilirsiniz. Otelde bulunan personel İngilizce, Türkçe ve Rusça hizmet vermektedir. Hayalini kurduğunuz tatili en yeni Kıbrıs otelleri içerisinde uygun fiyatları ile birlikte Courtyard Long Beach otelde yapabilirsiniz.

Tickle 1 Tickle 2 Tickle 3

MÜŞTERİ YORUMLARI