Tercih Edilen Kıbrıs Eğlence Mekânları - Cyprus Journey

Tercih Edilen Kıbrıs Eğlence Mekânları

Kıbrıs deniz, tarihi eserler, doğa üçlüsünün yanı sıra eğlence mekânları ile anılmaktadır. Diskotek, bar, gece kulüpleri, restoran, canlı müzik alanları ve konserler sık sık düzenlenmektedir.

Pzt, 8 Kas 2021

Kıbrıs deniz, tarihi eserler, doğa üçlüsünün yanı sıra eğlence mekânları ile anılmaktadır. Diskotek, bar, gece kulüpleri, restoran, canlı müzik alanları ve konserler sık sık düzenlenmektedir. Kıbrıs’ ı ziyaret eden misafirler bu tip yerlerde stresi e yorgunluğu atabilmektedir. Gerçek eğlencenin ne olduğunu bu sayede öğrenebilmektedir. Akdeniz ve Avrupa eğlence mekânlarının ilk sıralarında yer almayı başarmıştır. Dünya sanatçı ve şarkıcı sıralamasında ilk 100’ de alan kişileri ağırlamaktadır. Daha önce İstanbul, İzmir ve Ankara gelmemiş sanatçılarla Kıbrıs’ ta buluşabilirsiniz. Kış aylarında çoğu mekân hareketli değildir. Ancak cadılar bayramı, Noel ve yılbaşına özel konseptler uygulanmaktadır.

Eğlence mekânlarındaki fiyatlar Türkiye ile kıyaslandığında oldukça düşüktür. Loca, özel içki şovları ve şişe açtırma gibi farklı aktiviteleri çok uyguna yapabilirsiniz. Ayrıca hesap sonunda Türkiye ve Avrupa şartlarından çok daha düşüktür. Restoran tarzındaki eğlence merkezlerinde ise İtalyan, Kıbrıs, Türk, Çin ve Hint mutfaklarını deneyebilirsiniz. Bu tip restoranlarda farklı kültürlerin müzikleri ve dans şovları ile eğlenebilirsiniz. Bu tip mekanlar ambiyansa ve iç dizayna önem vermektedir. Akdeniz2 in masmavi denizine karşı konumlanarak misafirlerini ağırlamaktadır. Mükemmel manzara eşliğinde benzersiz bir deneyim yaşarsınız.

En Çok Tercih Edilen Kıbrıs Eğlence Mekânları

Eğlence mekânları özel olarak tasarlanmıştır. Konum olarak deniz kenarı, yer altı, tarihi bina restorasyonu, doğa içinde olmak üzere farklı konseptleri bulunmaktadır. Bazı mekanlar 2000 -3000 kişi kapasiteyi alacak şekilde hazırlanmaktadır. Müzik, dansın yanında büyük hotellerin gazinolarına da giriş yapabilirsiniz. Şans oyunları oynayarak eğlenmeyi sevenler veya gazino meraklıları sabah saatlerine kadar bu mekânlara gidebilmektedir. En çok tercih edilen Kıbrıs eğlence mekânlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Kıbrıs Eğlence Mekânları

Kıbrıs eğlence mekanları ile farklı konsept, dizayn ve müziklerle ziyaretçilerin karşısına çıkmaktadır. Birbirini tekrarlamayan ve benzemeyen mekanlar faaliyet göstermektedir. Gece hayatı genellikle Çarşamba, Cuma ve cumartesi günleri olmaktadır. Özellikle havaların ısınmasıyla Mayıs ve Haziran aylarında özel açılış partileri düzenlenmektedir. Kış sezonunda sadece sahil kenarındaki restoranlar, oteller, canlı müzik ve cafeler hareketlidir. Çünkü bu mekanlar deniz ve sahillere yakındır.

Yaza merhaba, sezon kapanış partileri, Paskalya, Halloween, Noel, Yılbaşı, Sevgililer günü gibi özel günlerde farklı partiler düzenlenmektedir. Daha önce görmediğiniz dans şovları, ışıklı gösteriler, parti konseptleriyle eğlenceyi doyasıya çıkarabilirsiniz. Gece hayatı yoğunluklu bir tatil yapmak istiyorsanız şüphesiz Kıbrıs’ı ziyaret edebilirsiniz. İçki fiyatları, kokteyl, içkisiz kokteyller, yemek ve meze fiyatları Türkiye ile kıyaslandığında oldukça ucuzdur. Mekanların birbirine yakın konumda olması da ayrı bir avantajdır. Ortalama 1 hafta içerisinde adanın tümünü gezebilirsiniz. Ancak her mekânda yeni eğlence tarzlarıyla karşılaştığınızdan dolayı sıkılma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

Kıbrıs Eğlence Mekânları

Courtyard Holiday Resort

Kıbrıs’ ta en çok tercih edilen eğlence mekanları ve otelleri arasında Courtyard Holiday Resort yer almaktadır. Konum, iç dizayn, dans pisti, müzikler ve eşsiz lezzetleri ile ziyaretçileri adeta büyülemektedir. Eğlenmek için yaz aylarınıza beklemenize gerek yoktur. Yaz ve kış sezonu fark etmeksizin cyprusjourney.com adresinden yer ayırabilirsiniz. Ağırladığı misafirlerine çok geniş olanaklar sunmaktadır. Bar’ ın yanı sıra Coutyard Delicious Restaurant kısmı da bulunmaktadır. Alanında uzman şefler tarafından hazırlanan birbirinden farklı lezzeti deneyebilirsiniz. Sadece Türk ve Kıbrıs mutfağı değil, farklı lezzetleri de deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca COVID-19 kapsamında tüm önlemler alınmaktadır. Sadece eğlenceli gece hayatı için tatil içinde düşünebileceğiniz yerlerdendir. Kıbrıs’ ta diğer eğlence mekanlarına ve gezilecek yerlere oldukça yakın bir mesafedir. Eğlencenizi uzatmak istiyorsanız otel ve tesislerden yer ayırtabilirsiniz. Rezervasyon işlemlerini ve güncel fiyat bilgisini incelemek istiyorsanız cyprusjourney.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 

Tickle 1 Tickle 2 Tickle 3

MÜŞTERİ YORUMLARI