Kıbrıs Her Şey Dâhil Oteller - Cyprus Journey

Kıbrıs Her Şey Dâhil Oteller

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Akdeniz’in en büyük 3. Adası olma özelliğini taşımaktadır. Tenha plajları, masmavi denizi, altın sahili, köyleri, tarihi dokuları ve eşsiz lezzetleri ile muhteşem bir ülkedir.

Hava sıcaklığı genellikle yüksektir. İklimin elverişli olması Ekim ayının sonlarına doğru bile denize girme imkanı tanımaktadır. Bunun yanı sıra birçok doğa güzelliği ile ziyaretçilerini karşılamaktadır. Doğa güzelliklerini bozan hiçbir yapı veya çevre kirliliği bulunmamaktadır. En önemlisi Türk ziyaretçilerine herhangi bir vize ve pasaport şartı getirmemiş olmasıdır. Türkiye başta olmak üzere dünyanın farklı ülkelerinden ziyaret ettiği tatil bölgesidir. Hal böyle olunca turizm yönünden de oldukça deneyimlidir. Kıbrıs her şey dâhil oteller ile hayatınızın en güzel günlerini yaşayabilirsiniz.

Kıbrıs Her Şey Dahil Oteller Pahalı Mı?

Kıbrıs Her Şey Dâhil Oteller

Ziyaretçiler Kıbrıs’ ı ziyaret etmeden önce yaşam kalitesi ve çevre pahalılığı hakkında kafasında soru işaretleri bulunmaktadır. Genellikle pahalı olarak adlandırıldığından dolayı tatil planları ertelenmektedir. Ancak bu durum Kıbrıs hakkında bilinen en genel yanlıştır. Otel konaklama, araba kiralama, benzin, içecek ve tütün gibi ürünler oldukça ucuzdur. Özellikle oteller içerisinde her şey dahil paketler daha uygun hale gelmektedir. Lüks konusunda en ince ayrıntıya kadar düşünülmüştür. Kıbrıs her şey dahil oteller sayesinde verilen imkanlardan en uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Güzellik merkezi, sauna, spor salonu, havuz, tarihi turlar, havalimanı transfer süreci, açık büfe ve içeceklerde özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Bazı oteller her şey dahil otelin yanında uçak biletlerini de eklemektedir. Özel indirimler sunarak paket gezi programı hazırlamaktadır. Ayrıca Eylül – Ekim ayları arasında fiyatlar daha da çok düşmektedir. Bu zamanlarda ziyaret için en iyi seçenekler olabilmektedir. Denizin ve güneşin tadını en iyi şekilde çıkarabilirsiniz.

Courtyard Holiday Resort Tatil Paketi

Courtyard Holiday Resort, cennet adada tatil yapacağınız en iyi seçenektir. Güler yüzlü ve deneyimli otel çalışanları müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Balayı, özel günler, romantik ve eğlence konseptli farklı seçenekler yer almaktadır. Courtyard tesisleri ve odaların tasarımı ile misafirlerini adeta büyülemektedir. COVID-19 kapsamında bazı ek önlemler alınmıştır. Temizlik ve hijyeni her şekilde sağlanmaktadır. Konum bakımından denize çok yakındır. Yaklaşık 5 – dakika yürüme mesafesindedir. Deniz sever kişiler günün her saatinde denize gidebilmektedir.

Courtyard Resort Hotel Bar

Courtyard Holiday Resort içerisinde her isteğe ve bütçeye uygun oda seçenekleri mevcuttur. Misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak için her şey dahil paketleri bulunmaktadır. Diğer otellerin aksine oldukça uygun fiyatlıdır. 800 m2’ lik geniş bir alanı oluşturmaktadır. Konaklama yerleri dışında doğayla iç içe olabileceğiniz yeşil alanlar mevcuttur. Havuz, sauna, hamam, masaj odaları, elektrikli araç şarj istasyonu, güzellik merkezi, spor solunu, kapalı ısıtma havuzu, buhar odası, güzellik merkezi gibi farklı tesisler yer almaktadır. Çocuklara özel kreş, oyun parkı ve çocuk havuzu bulunmaktadır. Belirli saatlerde çocuklara özel eğlenceler ve oyunlar düzenlenmektedir. Bunun yanı sıra etkinlikler sayfamızdan düzenlenen güncel aktivitelerden yararlanabilirsiniz.

Tickle 1 Tickle 2 Tickle 3

MÜŞTERİ YORUMLARI